הנחיית אירועים

ישיבות רבות משתתפים

במידה ויש לכם ישיבה חשובה ורבת משתתפים, כזאת שמורכבת לניהול והקמה, ואולי אפילו בעלת אופי שמשנה עתיד של חברה: מיזוג, הודעה על פיטורים המוניים או ישיבות ועד עובדים בתוך החברה , אז אתם צריכים שירות חיצוני שכל מטרתו היא הקמת, הפצת, הנחייה ,ניהול הישיבה ותיעודה בתומה.

בימינו ,כאשר רוב הישיבות מתבצעות דרך זום, כולנו כבר התרגלנו לשגרת "ההתחברות", אבל מה עם ישיבות של כל החברה בבת אחת? או ערבי חברה\ ימי כיף\גיבוש שכבר לא מתקיימים? או ישיבות מרובות משתתפים שצריכות להיות מנוהלות בצורה מקצועית?

אולי ישיבה עם תרגום סימולטני, או ישיבת בעלי מניות (עם עשרות בעלי שליטה מכל העולם וחובת פרוטוקול? ישיבות חברי איגוד של חברה שלא רוצים לכלול את הנהלת החברה בישיבה?
לכל אלו ועוד המון סיבות שלא נמנו כאן, קיים צורך בניהול ישיבה מקצועי, עם הנחייה מקצועית, ושירות חיצוני שמנחה ומנהל את הפגישה.
(שהוא לא המזכירה של המנכ"ל…)

הנחיית האירוע

כקריין, ניהלתי (ונוהלתי) בסשנים רבים
בעלי הרבה "נהגים" ומעט "נוסעים",
 וגיליתי את החשיבות בכך שארגון הישיבה הינה חשוב  כמעט כמו תוכן הישיבה.
הצגת הדוברים, אפשרות לניהול הדיון (Q&A) , ניהול הצ'ט והדיון הפורה, ברירת השאלות , אפשרות לתרגום סימולטני לדוברי שפה זרה (בערוץ נפרד) ,תיעוד הישיבה,הקלטה ופרוטוקול, אירוח עשרות ומאות משתתפים במידת הצורך, והנחייה על ידי מנחה מומחה ,שהינו קריין במקצועו.

בסוף היום, אתם רוצים להתעסק בהעברת המסר , ולא לדאוג לאלמנטים הטכניים, והשירות הזה יבטיח שהישיבה שלכם תתנהל באופן חלק ומקצועי.

מיותר לציין שהמשתתפים שלכם יעריכו את זה שלקחתם שירות חיצוני לניהול הישיבה.
 הישיבה שלכם תוקלט ותתועד ותשלח לכם,
ו/או למשתתפים בתום הפגישה.

לך יש מסר חשוב,
אני אדאג שהוא יהיה ברור לכולם.

דילוג לתוכן